Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Oltu taşı, genel olarak Erzurum’un Oltu ilçesinde çıkarılan yarı değerli bir taştır. Bunun yanı sıra Gürcistan’da da çıkarılan oltu taşının kolay işlenebilme gibi bir özelliği vardır. Bundan dolayı da çeşitli takı ve aksesuarlarda kullanılır. Tesbih de bu aksesuarlardan bir tanesi. Oltu taşından yapılan tesbihlerin ünü sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada yaygındır.
 
Tesbihin Vazgeçilmezi Oltu Taşı
 
Erkeklerin en sık kullandığı tesbih çeşitlerinden olan oltu taşı tesbih, hediyelik eşya olarak da büyük rağbet görmekte. Çevrenizdeki tesbih taşımayı ve kullanmayı âdet haline getirmiş erkeklere hem şık hem kaliteli hem de kullanışlı bir hediye arıyorsanız, oltu taşı tesbihler aradığınız tüm özellikleri taşıyor. Ayrıca oltu taşından sadece tesbih değil; bileklik, küpe, kolye, yüzük gibi aksesuarlar da yapılmakta. Buna rağmen oltu taşı tesbih, taşın simgesi durumundadır. Bu nedenle taş, en sık tesbihte kullanılır.
 
Tesbih kullanan insanlarca vücuttaki elektriği attığına inanılan oltu taşının stresi de azalttığını bilinir. Siz de oltu taşı Tesbih arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 12 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.