Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

DOĞAN KUYUMCULUK Markası, ticari kazançtan ziyade, gümüş işleme sanatını her zaman bir adım öne taşımayı kendisine üretim felsefesi olarak kabul etmiştir.

Bu sorumluluk ve bilinç çerçevesinde, her zaman fikirlerimizi geliştirerek üretim kalitemiz ve modern mağazalarımız ile sektörün önde gelen kuruluşu olmanın avantajıyla; Firmamız müşterilerinin özel siparişlerini istenen düzeyde üremekte ve globalleşen dünyada rekabet şartlarını göz önünde bulundurarak, her zaman en iyi olanı ortaya koyarak, sayın müşterilerimizin zevkine sunmaktayız.

Üretimimizin her safhasını, kendi bünyemizdeki en son teknoloji ile donanmış atölyelerimizde yüksek kalite ve kullanım rahatlığını gözeterek dünya standartlarında gerçekleştirmekteyiz. Doğan Kuyumculuk markası; gümüş takı sektöründe, klasik, modern, fantezi ve el sanatlarını bir araya getirip tasarımlarını üretmekte ve yenilemektedir.

Firma olarak ürettiğimiz modellerin sadece göz estetiğine dayalı değil; aynı zamanda kültür olarak da ayrıcalığı vardır. Bilindiği üzere 15. yüzyıldan beri Midyat’ta  TELKARİ gümüş işlemeciliği yapılmaktadır. Özellikle tarihi gümüş telkari sanatını, günümüz modern takı işlemeciliğiyle atölyelerimizde birleştiren firmamız, atalarından devraldığı bu sanatın bize verdiği sorumluluk bilinci ile modellerimizde ve takılarımızda; hem bölge kültürünü yansıtan işlemeleri, hem tarihi gümüş işlemecilik anlayışını, hem de zevke dayalı motifleri bir arada bulundurmaya özen göstermektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.