Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Damla Kehribar Tesbih


Damla kehribar tesbihler, şık görüntüsünden dolayı koleksiyoncuların en sık tercih ettiği kehribar modelidir. Bu kategorinin en değerlisi de damla kehribarlardır. Kehribarın zor bulunan bir madde olmasından dolayı da damla kehribar tesbih, diğer kehribarlara göre biraz daha pahalıdır. Damla kehribar tesbihin en önemli özelliği oldukça hafif olmasıdır. 

Dogan kuyumculuk güvencesi ile damla kehribar modellerimizi inceleyip, siparişinizi oluşturabilirsiniz.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kehribar Tesbih Çeşitleri

Süs eşyalarında kullanılan en değerli taşlardan biri olan kehribarın tesbihleri de oldukça değerlidir. Bu nedenle kehribar tesbihler, en çok kullanılan ve hediye olarak da en sık tercih edilen aksesuar ürünlerinden biridir. Tesbih deyince akla ilk gelen değerli taşlardan olan kehribar tesbihler, kendi içinde de farklı gruplara ayrılıyor. Ateş kehribar, damla kehribar, sıkma kehribar gibi tesbih modellerinin tümünü dogankuyumculuk.com’da bulabilirsiniz.
Kaliteli Tesbihin bir numaralı adresi www.
dogankuyumculuk.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.